655 Sok. No:21 Seyhan Mah.
Buca - İZMİR
Çalışma Saatleri 08:00 - 20:00
Hergün Açık

Çıkma Mutfak Dolabı

HM Çıkma Dünyası > Çıkma Mutfak Dolabı

Çıkma Mutfak Dolabı

çıkma mutfak dolabı
çıkma mutfak dolabı

çıkma mutfak dolap
çıkma mutfak dolap

çıkma mutfak mobilyası
çıkma mutfak mobilyası

çıkma mutfak
çıkma mutfak

ikinci el mutfak
ikinci el mutfak

ikinciel mutfak dolabı
ikinciel mutfak dolabı

ikinciel mutfak
ikinciel mutfak

mutfak çıkma
mutfak çıkma

mutfak dolabı çıkma
mutfak dolabı çıkma

mutfak dolabı ikinci el
mutfak dolabı ikinci el

mutfak dolabı ikinciel
mutfak dolabı ikinciel

mutfak dolabı
mutfak dolabı

mutfak ikiciel
mutfak ikiciel

mutfak ikinci el
mutfak ikinci el

2.El Çıkma Mutfak Dolapları İzmir Buca

Sıfır mutfak dolaplarının pahalılığından ve fiyatların her geçen gün arttığından yakınanlar için ekonomik bir alternatif olan ikinci el mutfak dolaplarının fiyatlarında da dolar kuruna endeksli olan sıfır mutfak dolaplarındaki artıştan dolayı sürekli bir yukarı tırmanış söz konusudur. Ancak 2. el çıkma mutfak dolapları İzmir, dolar kurunu dikkate almadan fiyatlarını belirlemekte ve İzmir halkına ucuz fiyatlarla ikinci el mutfak dolapları temin etmektedir.

Her Bütçeye Uygun Mutfak Dolabı

İkinci el çıkma mutfak dolapları İzmir, ilk sahibi tarafından az kullanılmış, kaliteli ve sağlam mutfak dolapları ile İzmir halkına hizmet vermektedir. Ayrıca her bütçeye göre istediğiniz renkte ve çeşitli boyutlarda ikinci el mutfak dolabı bulma imkanı da vardır. Böylelikle ikinci el mutfak dolabı almak isteyenlerin en büyük sıkıntısı olan mutfaklarının metresine göre ikinci el mutfak dolabı bulamama sıkıntısına da çözüm üretilmiş olur. 2. el çıkma mutfak dolapları İzmir stoklarında hemen hemen her mutfağa uyan ölçüde ikinci el mutfak dolabı bulmak mümkündür. İkinci el çıkma mutfak dolapları İzmir ile alışveriş yapmanın önemli avantajlarından biride alacağınız ürünün kalitesi, metresi ve yapım aşamasında kullanılan malzemeler hakkında her türlü bilgiye ulaşabilmenizdir.

İkinci El Mutfak Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci el mutfak dolabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus alınan mutfak dolabının fazla işlem görmeden mutfağınıza uyacak ölçülerde olmasıdır.

Dikkate alınması gereken önemli noktalardan biride satın alınacak ikinci el mutfak dolabının ilk sahibi tarafından ne kadar kullanıldığıdır.

Su ve nem görmeyen sıfır mutfak dolaplarının 5 sene rahat kullanılabileceği uzmanlar tarafından ifade edilmektedir. Ancak su ve nem gören ahşap eşyaların ömrü kısalmaktadır. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda ikinci el mutfak dolabı satın alırken, kabarmış ve köşelerinin dökülmüş olmamasına çok dikkat edilmelidir.

2.el çıkma mutfak dolapları İzmir, ikinci el mutfak dolabı satın alırken müşterilerinin mağdur olmaması için her türlü incelemeyi yapmakta ve ondan sonra ilk sahibinden satın almaktadır. Ayrıca bu ürünleri satın aldıktan sonra kesinlikle su ve nem görmeyen depolama alanlarında saklamakta ve ürünlerin tamir, montaj ve onarımını büyük bir titizlikle yapmaktadır.

İkinci El Mutfak Dolabı Fiyatları

İkinci el mutfak dolaplarının sizin de tahmin edeceğiniz üzere sabit bir fiyatı yoktur. Çünkü ikinci el mutfak dolaplarının fiyatları ürünün üretimi esnasında kullanılan malzemeye ve boyutlarına göre değişebilmektedir. İkinci el mutfak dolaplarında fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise mutfak dolabında cam bulunup bulunmadığıdır. Tıpkı sıfır mutfak dolabında olduğu gibi ikinci el mutfak dolaplarında da ürünün camlı olması fiyatı yukarı çekmektedir. 2. el çıkma mutfak dolapları İzmir’den ikinci el mutfak dolabı almaya karar verdiğiniz zaman size verilen fiyat üzerinden pazarlık yapma imkanınızda vardır. Ayrıca daimi müşterilerine çıkma mutfak dolaplarında ciddi indirimlerde yapmaktadır.