655 Sok. No:21 Seyhan Mah.
Buca - İZMİR
Çalışma Saatleri 08:00 - 20:00
Hergün Açık

Amerikan Kapı

HM Çıkma Dünyası > Amerikan Kapı

Çıkma Amerikan Kapı

amerikan kapı
amerikan kapı

çıkma amerikan kapı
çıkma amerikan kapı

çıkma kapı
çıkma kapı

İzmir Buca'da Çıkma 2.El Amerikan Kapı

Amerikan kapıların model ve tasarımı çok az olmasına rağmen en fazla rağbet gören kapı türüdür. Bunda çok hızlı tedarik edilebilmesinin, montajının çok kolay olmasının ve en önemlisi de fiyatının uygun olmasının etkileri elbette büyüktür. Amerikan kapılarda genellikle normal kapı kolları kullanılsa da topuz olarak adlandırılan kapı kolları da kullanılmaktadır. Camlı ve camsız modelleri olan bu kapılar oldukça hafiftir. Ülkemizde imal edilen Amerikan kapıların mağaza satışları çok yaygın olsa da çıkma Amerikan kapıları da talep bir hayli fazladır. İzmir çıkma Amerikan kapı genellikle beyaz ve lake cilalı renkleri ve fiyatıyla vatandaşlara çok cazip gelmektedir.

Amerikan Kapının Özellikleri

Pres mdf olan Amerikan kapı oldukça hafiftir.

Otellerde kullanılan topuz kollar bu kapılarda da kullanılabildiğinden Amerikan kapılara otel kilitli kapılarda denilmektedir.

Amerikan kapının montajı çok kolaydır. Ezber montajdan hiçbir farkı yoktur.

Ahşap ve lake cilalı olan bu kapılar, istenildiği zaman zımparalandıktan sonra istenilen renge boyanarak cilalanabilir.

Amerikan kapılar ekonomik sınıfta yer alan kapılardandır. Hatta piyasadaki en ucuz kapılar arasında olduğu söylenebilir.

Amerikan kapıların beyaz rengi çok fazla üretilse de kahverengi ve beyaz renklerini de bulmak mümkündür.

Evlerin ve iç mekanların değerine değer katar. Ayrıca değişik tarzdaki tasarımları ile göz zevkine hitap eder.

Camlı ve camsız modelleri bulunan Amerikan kapıların banyo, tuvalet ve yatak odalarında camsız modelleri tercih edilirken, oturma odası, salon ve mutfakta camlı modelleri tercih edilmektedir.

Kaliteli ahşaptan yapılan Amerikan kapıların hem kendisi, hem de kol ve kilit aksamları o kadar kalitelidir ki yıllarca sorun yaşamadan kullanılabilir.

İzmir Çıkma Amerikan Kapı Almanın Avantajları

Ülkemizde son senelerde popüler olan Amerikan kapıların sıfırının fiyatı çok uygun olsa da insanlar, maliyeti düşürmek için İzmir çıkma Amerikan kapılara da rağbet göstermektedir. İlk sahibi tarafından fazla kullanılmayan ve halen sıfır gibi duran çıkma Amerikan kapılar maliyeti neredeyse yarı yarıya düşürerek yüz güldürüyor. İşte İzmir Çıkma Amerikan kapı satın almanın dezavantajları;

İzmir çıkma Amerikan kapıların içe ve dışa doğru açılabilme özelliği konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Kendiliğinden kapandığı için kapatmanıza gerek olmadığı gibi elleriniz doluyken ayağınızla hafif bir şekilde iterek içeri girebilirsiniz.

Ahşap görünümlü PVC paneller olarak üretilen Amerikan kapıların yepyeni görünümlerini uzun yıllar koruması ve çok hafif kapılar olması İzmir Amerikan çıkma kapıyı daha cazip hale getirmektedir. Ayrıca ahşap kapı modellerinde çok sık karşılaşılan bir problem olan şişmeye Amerikan kapı modellerinde kesinlikle rastlanmıyor.

Bütçenizden çok az bir miktar ayırarak şık tasarımlı bir kapı almak istiyorsanız İzmir çıkma Amerikan kapı modellerinin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap görünümlü bu kapılarda gerçek ahşap kullanılmaması ve üstüne birde ikinci el kapılar olması fiyatını evdeki kapıyı değişiklik olsun diye değiştirmeyi düşündürecek kadar cazip hale getiriyor.